Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 8 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • BİRSEN ASİL TEKİN ECZA DEPOSU

  BİRSEN ASİL TEKİN ECZA DEPOSU, 224 256 13 75, ELMASBAHÇELER MAH. ZAFER SOK. NO.56 Merkez / Bursa , Medikalciler - Ortopedik Malzeme - Tıbbi Cihazlar - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Bursa
  Telefon: (224) 256 13-75
 • Egeli Medikal, Kozmetik, Sağlık Hizmetleri San.ve

  Egeli Medikal, 2001 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden sürekli gelişen yapısıyla ortopedik ürünler, protez-ortez ve rehabilitasyon cihazları alanında ülkemiz sağlık sektörüne hizmet vermektedir.Her zaman kaliteli ve düzgün hizmeti ilke edinmiş şirketimiz, alanında deneyimli personelleri ile zengin ürün yelpazesini en yeni bilgiler ışığında siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
 • Şehir: Bursa
  Telefon: (224) 220 20-46
 • İLGİ MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ

  12 yıldır,Ortopedi,Beyin cerrahisi,Fizik Tedavi,Çocuk,Kadın Doğum,Kalp Damar,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahi alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Ortez & protez imalatının yanı sıra ; alanında en iyi markaların imalatı olan ürünlerin satışını yapmaktadır. Medikal ürünler konusundaki gelişme ve teknolojileri yakından takip eden İlgi Medikal Ürünlerimizde kaliteyi ,satışlarımızda ise müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız,Bünyesindeki deneyimli profesyonel personeli ile çalışma arkadaşlarımızda ise eğitimi her
 • Şehir: Bursa
  Telefon: (224) 223 92-90